Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Latarnie
Foto

Latarnie i lampy uliczne

Firma FAMPRA wykonuje stylowe latarnie i lampy uliczne. Jako renomowany producent małej architektury ulicznej oraz oświetlenia ulicznego, proponujemy wysokiej jakości wyroby, wykonane z najlepszych materiałów.

Jesteśmy dumni, że lampy i latarnie uliczne naszej produkcji oświetlają wiele polskich oraz zagranicznych miast. Możemy pochwalić się naszymi realizacjami m.in. w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu oraz Zamościu. Eksportujemy wybory również do Niemiec, Holandii, Dani oraz USA. Doceniamy, że zaufało nam wielu Klientów z całego świata. Motywuje nas to do ciągłego rozwoju oraz podnoszenia standardów na międzynarodowym rynku branżowym.

Lampy oraz latarnie uliczne naszej produkcji stylistyką sięgają do lat na przełomie XIX i XX wieku. Oświetlenie tworzy klimat miasta oraz buduje w nim nastrój. Jest również istotną częścią architektury aglomeracji. Ważne jest więc, aby lampy uliczne idealnie komponowały się z resztą zabudowy oraz tworzyły wizualnie spójną całość. Dobrze dobrane elementy w przestrzeni miejskiej pozytywnie wpływają na komfort życia w mieście oraz zachwycają przyjezdnych.

W naszej ofercie znajdują się odlewy z żeliwa, aluminium lub konstrukcje stalowo-żeliwne. Całość zabezpieczona jest antykorozyjnie oraz pomalowana farbą renowacyjną (kolor czarny matowy/ inny wg RALL) lub epoksydową („Betakor-Antyk”, kolor grafit). Lampy są okablowane, wyposażone w bezpiecznik oraz tabliczkę bezpiecznikową. Latarnie przystosowane są do usadowienia na fundamencie produkcji FAMPRA. Na specjalne życzenie, w podstawie słupa może zostać umieszczony herb miejscowości lub logo fundatora - jest to usługa gratisowa.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wyroby produkowane są z uwzględnieniem wszelkich przepisów oraz zasad PN. Wykonujemy realizacje według naszych wzorów oraz propozycji Klientów. Nasza firma chętnie podzieli się z Państwem wieloletnim doświadczeniem. Doradzimy w wyborze najlepszych rozwiązań oświetleniowych oraz służymy poradą w zakresie aranżacji przestrzeni miejskiej.

Aktualności
Zmiana lokalizacji siedziby firmy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 10 maja 2011 roku nasza firma zmieniła siedzibę. Nasz nowy adres to, ul.Byczyńska 120, 46-203 Kluczbork.


Sponsor

 

Od 2007 roku nasza firma jest sponsorem drużyny piłkarskiej z naszego miasta MKS Kluczbork


 
 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH