Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Ławki i stoły
Foto

Boki – odlewy z żeliwa - całość zabezpieczona antykorozyjnie i pomalowana farbą renowacyjną
(kolor: czarny mat/inne wg RAL) lub epoksydową („Betakor - Antyk” – grafit), przystosowane do mocowania na fundamencie.

Siedzisko /oparcie /blat - deski I gatunek – drewno liściaste (jesion, buk, dąb) przykręcone do boków śrubami, zabezpieczone gruntem impregnującym doskonale zabezpieczającymprzed czernieniem i gniciem, uniemożliwiając przy tym rozwijanie się grzybów oraz alg. Następnie naniesiona jest podwójna powłoka półmatowa (ugina się wraz z drewnem, co sprzyja odporności na pękanie, złuszczenie i odpadanie od podłoża) w atrakcyjnych odcieniach drewna: heban, mahoń, orzech, jasny dąb, sosna, ciemny dąb czy palisander. Całość jest pomalowana lakierem bezbarwnym zawierającym filtr UV, który zapobiega zmianie barwy. Lakier jest wodoodporny i wzbogacony o środek grzybobójczy. Odkształca się wraz z drewnem co zapobiega powstawaniu pęknięć i łuszczeniu się polakierowanej powierzchni. Producent farb zapewnia o maksymalnej trwałości pomalowanej powierzchni - do 6 lat ochrony.
Wyroby produkowane są zgodnie z PN i przepisami ogólnymi.
Aktualności
Zmiana lokalizacji siedziby firmy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 10 maja 2011 roku nasza firma zmieniła siedzibę. Nasz nowy adres to, ul.Byczyńska 120, 46-203 Kluczbork.


Sponsor

 

Od 2007 roku nasza firma jest sponsorem drużyny piłkarskiej z naszego miasta MKS Kluczbork


 
 

 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH